iOrgSoft Video Editor for Mac

iOrgSoft Video Editor for Mac 3.3.9

Edytuj, przycinaj i konwertuj wideo

Zalety

  • Prosty w użyciu interfejs
  • Wsparcie dla wielu formatów audio i wideo, szczególnie tych Windowsowych
  • Łączy, przycina i konwertuje wideo

Wady

  • Konwersja wideo jest powolna

Bardzo dobry
8

iOrgSoft Video Editor for Mac to program służący do edycji i konwersji klipów wideo. Będzie przydatny, jeśli chcemy dokonać prostej edycji wideo lub przenieść filmik na urządzenie przenośne i potrzebujemy go wcześniej skonwertować.

iOrgSoft Video Editor for Mac wspiera ogromną ilość formatów audio i wideo. Program potrafi edytować i konwertować pliki wideo i audio w najpopularniejszych formatach: AVI, DivX, WMV, MKV, MPG, H.264/AVC, MP4, MOV, FLV, SWF, 3GP, AVCHD, RMVB, MP3, AAC, czy WAV. Zarówno w standardowej rozdzielczości jak i w HD.

Dzięki iOrgSoft Video Editor for Mac możemy łączyć wideo, dzielić, przycinać lub je obracać. Program pozwala również na zwiększenie kontrastu, jasności, czy nasycenia obrazu. iOrgSoft Video Editor for Mac nie zastąpi zaawansowanych programów do obróbki wideo, ale sprawdzi się, jeśli chcemy zmontować filmik z wakacji lub imprezy.

Interfejs iOrgSoft Video Editor for Mac jest prosty w użytkowaniu. W dodatku, jeśli chcemy przenieść nasze wideo na jakieś urządzenie przenośne (komórkę, iPoda, PSP, playera MP4 czy tablet), nie musimy znać formatów jakie są przez to urządzenie obsługiwane. Wystarczy wybrać z listy konkretny model.

Najczęściej pobierane Multimedia na mac

Więcej
iOrgSoft Video Editor for Mac

Download

iOrgSoft Video Editor for Mac 3.3.9

Opinie użytkowników o iOrgSoft Video Editor for Mac